Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 "Золотий ключик” Лозівської міської ради Харківської області (далі — дошкільний заклад) створено на підставі протоколу засідання виконавчого комітету Лозівської міської Ради депутатів трудящихся, Харківської області № - 19 від 12 жовтня 1966 року як дитячий ясла – садок. В 2001 році на підставі рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області № 590 від 26 червня 2001 року частину приміщень дошкільного закладу передано на баланс Лозівської міської гімназії.  В 2003 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження положення про дошкільний навчальний заклад» № 305 від 12.03.2003 назву закладу змінено на дошкільний навчальний заклад.

 
    

 

 

 

 

 

 

Перша завідувач закладу Черенкова Валентина Анатоліївна. Заклад розпочав свій розвиток: організовувались осередки для дітей, створено міцну матеріально - технічу базу.

    

     

 

 

  

 

      

 

Сучасний заклад дошкільної освіти:

Методична тема:

«Формування інноваційної культури педагога як важливого чинника забезпечення якісної освіти, реалізації державних освітніх ініціатив, творчого та гармонійного розвитку особистості дошкільника» 

Завдання на 2020/2021 навчальний рік:

  1.  Організувати оптимальний освітній простір для формування навичок безпечної поведінки дітей, сприятливий для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.
  1. Вдосконавлювати роботу по впровадженню сучасної інноваційної LEGO – технології в освітній процес.
  1. Продовжити роботу над підвищенням мотивації педагогів до формування успішної соціалізації дитини, розвитку в неї соціальних потреб, вмінь та навичок, мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.  

В закладі фукціонують:

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

МУЗИЧНА ЗАЛА

СПОРТИВНА ЗАЛА

 

СВІТЛИЦЯ

 

СЕНСОРНА КІМНАТА "Сонечко"

 

 

 МІНІ МУЛЬТИ - РЕСУРСНА КІМНАТА "РОЗВИВАЙКА"

 

 

КУТОЧОК КОСМОСУ

 

Заклад має належне матеріально - технічне забезпечення:

ГРУПОВІ КІМНАТИ

 

СПАЛЬНІ КІМНАТИ

 

ВІТАЛЬНІ

 

МЕДИЧНИЙ БЛОК

 

ХАРЧОБЛОК

ПРАЛЬНЯ

ТЕРИТОРІЯ