З метою надання допомоги педагога закладу дошкільної освіти щодо якісної організації освітнього процесу в умовах дистанційної освіти дітей пропонуємо освітні портали, де можна знайти багато  потрібної інформації    з питань дошкільної освіти для педагогів та батьків вихованців: методичні надбання, цікаві завдання для дітей тощо:

    • Сайт «Міністерства освіти і науки України» (https://mon.gov.ua/ua)

У рубриці «Дошкільна освіта. Дистанційна освіта» Міністерством освіти і науки подано перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку, поради батькам дітей («Поради батькам дітей дошкільного віку з ОПП», «Поради та вправи для дітей дошкільного віку»), рекомендації для занять («Яку діяльність запропонувати дитині дошкільного віку», «Як говорити про коронавірус з дітьми молодшого віку», «Як зменшити стрес та тривожність   у   дітей  дошкільного  віку») та  іншу  корисну інформацію.

Ознайомитись із матеріалами можна за посиланнями: https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/distancijna-osvita;

http://mon-covid19.info/dytiachi-sadky.

    • Сайт «Впевнений старт» (https://vstart.com.ua/)

Для педагогів розміщенні допоміжні відео матеріали за темами освітніх програм для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку

«Впевнений старт»: поради з організації освітнього процесу на тиждень, на день. У цих відео приймають участь автори програм (https://vstart.com.ua/pedagogam/).

Для батьків розміщено текстові, аудіо-, відео-матеріали та художні зображення, поради авторів програм для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку «Впевнений старт» щодо використання посібника  «Книга дошкільника» вдома (https://vstart.com.ua/batkam/).

Для педагогів та батьків: дидактичний матеріал, конспекти занять за освітніми лініями Базового компонента дошкільної освіти; розвиваючі картки за методикою Г. Домана (https://vseosvita.ua/library?s=дошкілля)

Для педагогів у рубриці «Освітній процес» подано розробки занять, заходів, рекомендації для роботи з дітьми https://www.pedrada.com.ua/rubric/18-osvtnya-dyalnst-dnz

Для   батьків  у   рубриці  «Взаємодія  ЗДО  з   батьками»  розміщено матеріали  з розвитку  дітей  дошкільного віку https://www.pedrada.com.ua/article/2147-yak-vihovati-samostynu-ditinu- konsultatsya-dlya-batkv

    • сайт «Виховуємо та навчаємо дошкільників» (https://doshkilnyk.in.ua/)

Для   педагогів:   методичні   розробки  занять   для   роботи  з   дітьми дошкільного віку ( https://doshkilnyk.in.ua/category/konspekty-zanjat/; https://doshkilnyk.in.ua/publikatsiji/)

Батьки можуть використовувати вище зазначені розробки для того, щоб брати активну участь у розвитку дитини, зробити її дозвілля цікавим та корисним.

1. Дидактичні ігри “Який малюнок наступний”      https://childdevelop.com.ua/worksheets/1950/

2. Математика для дошкільнят https://learning.ua/matematyka/doshkilniata/

3.Скоромовки для дітей https://www.moirebenok.ua/materialy-na-ukrainskom-yazyke/rozvivayemo-diktsiyu-45-skoromovok-dlya-ditej-vid-2-rokiv/

4. Незвичні способи малювання https://shotam.info/chym-zayniatysia-z-dit-my-pid-chas-karantynu-top-5-veselykh-rozvah/

5. Вчимося читати по складах https://youtu.be/znorI0PNMCA

6. Пори року та назви місяців розвиваючі мультфільми https://youtu.be/fbE5kmaCWOE

7. Розвиваючі мультфільми для дітей https://youtu.be/0DmKf3plNyc

https://m.youtube.com/watch?v=RmErh04ndGs&fbclid=IwAR1VCPN173nRGF51ikyQ74Ym6Fw0flFTJqd_

9QOdAyiFkHg5WLl9aJWtuS8

Платформа розвитку дошкільнят | Головна

NUMO.MON.GOV.UA

Платформа розвитку дошкільнят | Головна

НУМО – це ваш помічник у спілкуванні з дитиною у віці 3-6 років уд